Leer coachen met De Ladder in één dag

Nieuw Aanbod Verandersupporters:

Leer coachen met De Ladder in één dag

in samenwerking met dr. Ben Tiggelaar

Ben je coach, consultant, manager of leidinggevende en wil jij graag mensen helpen in de gewenste ontwikkeling? Dan weet je dat praten over de gewenste ontwikkeling geen probleem is. En dat het ingewikkelder wordt als er ander gedrag nodig is.

Hoe pak je dit aan?
En wat is actuele, bewezen & praktisch toepasbare kennis in gedragsverandering?

Wij, Verandersupporters, hebben met Ben Tiggelaar ‘Leer coachen met De Ladder in één dag’ ontwikkeld.

Tijdens deze dag ontdek je hoe je mensen succesvol kunt helpen bij hun gewenste verandering. Zodat je na deze dag, op basis van kennis en persoonlijke oefening. beter in staat bent om coachees of collega’s te begeleiden.

Hoe ziet deze eendaagse eruit?

We gaan ervoor om van deze dag een leerzame, inspirerende en praktische dag te maken. In een goed tempo, wordt de evidence based methodiek van dr. Ben Tiggelaar behandeld in theorie en oefeningen.

Tijdens de dag leren & ontdekken we samen:
  • wat gedragsverandering is;
  • waarom gedragsverandering ons mensen moeilijk afgaat;
  • wat een aanpak is die écht werkt, voor iedere coachee of collega;

Door de dag heen, zal er ook voldoende tijd zijn om nieuwe mensen te leren kennen en zo te werken aan het vergroten van jouw netwerk.

Wie verzorgen de eendaagse?

Serge de Boer & Durk de Boer verzorgen samen deze dag. Ze zijn geen broers, wel collega’s en ervaren trainers. In de afgelopen jaren hebben ze samen meer dan 250 deelnemers en meerdere teams en organisaties begeleid in veranderprocessen. En dit hebben ze gedaan met de methodiek van De Ladder. Serge & Durk zijn beiden trainers, coaches en consultants. Ze werken al meerdere jaren met Ben Tiggelaar samen en verzorgen samen met hem masterclasses.

Investering

Meedoen aan deze eendaagse ‘leer coachen met De Ladder in één dag’, vraagt om een investering van € 495.  Wat je daarvoor krijgt?

  • een interactie & leerzame dag, waarin theorie & oefeningen elkaar afwisselen;
  • nieuwe inzichten en ervaringen om de volgende dag mee aan de slag te gaan;
  • een exemplaar van het boek De Ladder;
  • ervaren trainers die jou door de dag heen supporten;
  • een bewijs van deelname;
  • nieuwe connecties met mensen in jouw vakgebied;
  • een verzorgde dag op een prachtige locatie.

Zin om mee te doen?

Er is ruimte voor 40 deelnemers!

Of bel met ons om jouw situatie en leerwensen te bespreken.

Leer coachen met De Ladder in één dag

Datum: vrijdag 29 september
09:30 – 16:30 uur
Inloop v.a. 09:00 & ontmoeting na afloop tot 17:00 uur

Locatie: Kontakt der Kontinenten

Amersfoortsestraat 20, 3769 AS
Soesterberg

“Het draait uiteindelijk niet om strategie, structuur, cultuur of systemen.

De kern van de zaak is altijd het veranderen van het gedrag van mensen.”

– John Kotter

© 2023 Verandersupporters. All rights reserved

Website by: corTechs IT